Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07AAFPV8688L1ZM
Call 08047636167 85% Response Rate
Send Enquiry
| Product Type | Fuse Box |
| Body Material | Plastic |
| Color | Black |
View Complete details
| Color | Black |
View Complete details
| Color | Black |
View Complete details
| Color | Black |
View Complete details
| Connector Type | Plug In |
| Suitable Fuse Type | Mini Fuse |
| Max Current | 25 A |
| Max Voltage | 250 V |
| Wire Size | 0.5 sqmm |
View Complete details
| Color | Black |
View Complete details
View Complete details
| Current Rating | 6 A |
View Complete details